Mobil

İşte karşınızda Droid Mini, Droid Ultra ve Droid Maxx!

Motorola'nın yeni üçlüsü Droid Mini, Droid Ultra ve Droid Maxx resmen tanıtıldı.


Motorola yeni akıllı telefonlarını tanıttı. Önceden tanıtılması beklenen üçlü modeller Motorola Droid Ultra, Droid Maxx ve Droid Mini resmen tanıtıldı.

ABD operatörlerinden Verizon, New York'ta düzenlenen etkinlikte Motorola üçlüsünü duyurdu. Etkinlikte Motorola Droid Ultra, Droid Maxx ve Droid Mini duyuruldu ancak, hiçbir Razr marka bu tanıtımda yer almadı.

1374617744_droid-mini-ultra-and-maxx-580-100.jpg

Ultra ve Maxx arasında olan benzerlikler daha çarpıcı olmasına rağmen her birinin kendine has özellikleri bulunuyor. Ancak Verizon, Maxx modeli için 48 saat pil ömrü olduğunu iddia ediyor.

Ultra ve Maxx modelleri, eski modeller Droid Razr HD ve Droid Razr Maxx HD akıllı telefonların yerini aldı. Her iki telefonda da CPU hızı yüzde 24 GPU hızı ise yüzde 100 arttırılmış. Artışlar yeni Motorola X8 SoC işlemciden kaynaklanıyor.

1374617779_p7230252-580-75.jpg

Ultra modeli 7.18mm kalınlığında iken, Maxx modeli 8,5mm inceliğe sahip. Cihazın kasasında Kevlar kullanılmış. Ultra modeli yarış arabası gibi kırmızı renkte tasarlanmış Maxx modelinde ise siyah renk tercih edilmiş.

Droid Mini modeli ise 4,3 inç ekrana sahip. Her üç cihazda da 2 GB RAM, 1,7GHz hızında çift çekirdekli Snapdragon işlemci bulunuyor. Motorola Droid Ultra ve Maxx modelinde 10 megapiksel kameraya sahip. Ayrıca cihazlar Android 4.2.2 işletim sistemine sahip.

Resmen 20 Ağustos’ta satışa sunulacak cihazların fiyatları ise şu şekilde; Mini için 99 $, Ultra için 199 ve Maxx için 299 $ fiyat biçilmiş.

Cihazların tam özelliklerini daha sonra sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar
Misafir
bu fiyata gelirmi buraya
Cevapla
Misafir
çok ucuz değil mi ya
Cevapla
Misafir
america da fiyati arkadaş gayet iyi açıklamış thx ;) bir
Cevapla
Misafir
ulaaaa bu fiyatlar burda olacaktı ki. hemen 3 tane alır ikisini hediyelik yapardım.
Cevapla
Misafir
türkiye satışı olur mu acaba?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.