Mobil

İşte karşınızda iPhone 9 ve iPhone X Plus!

Yeni iPhone modelleri ilk kez görüntülendi. İşte karşınızda iPhone X Plus!

İşte karşınızda iPhone 9 ve iPhone X Plus!

Apple, iPhone X ile birlikte kullanıcıların gönlünü her zaman ki gibi çalmayı başardı.

Fakat asıl merak edilen konu, yeni iPhone modellerinin X kadar görkemli olup olmayacağı. Aslında X'i özel kılan bir diğer nokta ise çentikli yapısı. Ortaya çıkan son görsellere göre iPhone 9 ve iPhone X Plus tasarımı çentikli ekran geleneğini sürdürecek gibi duruyor. 

Geçtiğimiz günlerde internete düşen sızıntılar da, Apple‘ın 6.5 inçlik iPhone X Plus modelini doğruluyor. Ayrıca sızıntıya göre 6.1 inçlik iPhone 9 da bu sene tanıtılacak. Aslında iPhone 9 diyoruz ancak henüz adı netliğini kazanabilmiş değil. Biz şimdilik kendisine 9 demekle yetiniyoruz.

Eylül ayında tanıtılması planlanan yeni iPhone’ların tasarımları, iPhone X modeline oldukça benziyor olmasıyla, iPhone severleri üzebilir. X ile başlayan değişim anlaşılan uzun bir süre bizlerle olacak ve kolay kolay da tasarım değişikliğine gidilmeyecek.

Apple’ın iPhone 8, 8 Plus ve X modelleriyle ile birlikte yeniden arka yüzeyde cam kullandığı tasarım anlayışı, yeni iPhone‘larda da devam edecek gibi gözüküyor. Sızıntılar doğruysa, iPhone X Plus modeli tasarımsal olarak, iPhone X‘e göre sadece boyut farklılığı gösterecek. Daha küçük ve daha ince.

Yorumlar
Mahmut
Çok çirkin olmuş, hiç gelmesin daha iyi hatta hiç gelmesin
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.