Mobil

İşte kavisli ekranı ile Androidli BlackBerry Venice!

Android Lollipop'lı, QHD ve kavisli ekranlı BlacBerry Venice göründü.

İşte kavisli ekranı ile Androidli BlackBerry Venice!

BlackBerry yakın zamanda kavisli, Quad HD ekran ile yüksek özelliklere sahip bir Andrid akıllı telefon tanıtabilir. BlackBerry Venice olarak bilinen akıllı telefon ABD operatörü AT&T için hazırlanıyor.

Geçen ay BlackBerry OS 10 ile çalışan ve BlackBerry Venice’ye ait olduğu iddia edilen birkaç görüntü yayınlanmıştı. Bugün Twitter kullanıcısı @evleaks, BlackBerry Venice’ye ait  yeni bir görsel yayınladı. Ancak görseldeki telefon Android Lollipop ile çalışıyor. Ayrıca önceki yayınlanan BlackBerry Venice’de bulunan klavye yeni yayınlanan görseldeki telefonda yok.

Muhtemelen 5.4 inçlik telefonun ekranı Samsung Galaxy S6 Edge’in ekranına benzer şekilde sağ ve sol taraftan kavisli olarak tasarlanmış. Cihazın alt tarafında bir ön hoparlör, microUSB portu ve 3.5 mm audio jack girişlerini fark edebilirsiniz.

BlackBerry henüz bir Android akıllı telefon tanıtmayı planladığını teyit etmedi ancak, şirketin CEO'su John Chen, daha önce yaptığı bir açıklamada, BlackBerry bir Android akıllı telefon başlatmak istediklerini belirtmişti.

Aşağıda yayınlanan görseli inceleyebilirsiniz.

1435950244_blackberry-venice-running-android-lollipop..jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.