Mobil

İşte mavi renkli Huawei P20 Lite!

Huawei P20 Lite'ın mavi renkli versiyonu sızdırıldı. Bu sızıntı ile Huawei P20 Lite'ın arka tasarımı ortaya çıktı.

İşte Huawei P20 Lite!

Bildiğiniz gibi Huawei, bu ayın sonlarına doğru, Huawei P20 serisi akıllı telefonlarını resmen ilan edecek. Bu seride, standart Huawei P20’nin yanı sıra, P20 Pro ve P20 Lite modeli yer alacak.

Birkaç gün önce mavi renkli Huawei P20 Lite'ın canlı görüntüleri sızdırılmıştı. Şimdi de telefonun aynı renk versiyonuna ait bir görsel sızdırıldı.

Sızdırılan görselde arkayı tam olarak görebiliyoruz. Arkada 16MP ve 2MP derinlik algılama sensöründen oluşan çift kamera kurulumu ve parmak izi tarayıcı mevcut.

İşte mavi renkli Huawei P20 Lite! - Resim : 1

Ayrıca, Huawei P20 Lite'ın birkaç başka sızan fotoğrafı ve bir videosu da sızdırıldı. Aşağıdaki resimler çentikli ekranla aynı arka ve ön kısmı gösteriyor.

İşte mavi renkli Huawei P20 Lite! - Resim : 2

Huawei P20 Pro, 6 inçlik bir AMOLED ekran ve Kirin 970 yongaseti ile bu üçlü arasındaki en güçlü model. Huawei P20'nin 5.7 inçlik AMOLED ekrana sahip olması ve ayrıca Kirin 970 yonga seti ile güçlendirilmesi bekleniyor.

İşte mavi renkli Huawei P20 Lite! - Resim : 3

Yorumlar
Ömer
Çentik olan tüm markalar bitmeye mahkum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.