Mobil

İşte metal kasalı Galaxy S6!

Samsung Galaxy S6'nın tasarımı böyle mi?

İşte metal kasalı Galaxy S6!

Samsung Galaxy S6 için beklentiler oldukça yüksek. Son modellerden rahatsız olan mobil kullanıcılar Koreli üreticinin metal aksalı yüksek özelliklere sahip bir akıllı telefon sunmasını bekliyor ve şimdiye gelen söylenti ve bilgiler şirketin bu beklentileri karşılayacağı yönünde.

Samsung uluslararası ilişkiler şefi Robert Yi’nin, dünkü mali rapor toplantısında özel fonksiyona sahip yenilikçi bir premium akıllı telefon piyasaya süreceklerini açıklaması Samsung severleri heyecanlandırdı. Robert Yi’nin Samsung’un bugüne kadar metal kasa üretiminde herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadıklarını, bundan sonra Super AMOLED ekranlı ve metal malzeme ürünlerle liderliklerini güçlendireceklerini söylemesiyle, Galaxy S6’nın metal kasa ile geleceği resmi ağızdan doğrulanmış oldu.

1422511494_proto.png

Bugün bir haberimizde sizlere sunduğumuz Galaxy S6’ya ait olduğu iddia edilen protottip görüntülerinin devamı geldi. Eğer bu görseldeki telefon gerçek Galaxy S6 prototipine ait ise sonraki sayfalarımızdaki görsellerde Galaxy S6’nın nasıl bir telefon olacağını görebilirsiniz.

1422551810_alleged-galaxy-s6-renders.jpg

1422551881_alleged-galaxy-s6-renders-1.jpg
1422551889_alleged-galaxy-s6-renders-2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.