Mobil

İşte Motorola'nın yeni modları!

Motorola, Moto Z serisi telefonlarla uyumlu kullanılan Lenovo Vital Moto Mod ile Klavye Modunu tüketicisiyle buluşturdu.


Akıllı telefonlarına ek özellikler sunan Mod'ları ile popüler Motorola, yepyeni Moto Mod’ları Lenovo Vital Moto Mod ile Klavye Mod’unu tanıttı. Moto Z serisine tek bir tık ile takılabilen ve akıllı telefon dünyasında yeni bir bir kategoriye öncülük eden Moto Mod ekosistemini her geçen gün geliştiren Motorola,mod ailesinin en yeni iki üyesi olan Vital Moto Mod ve Livermorium KaydırılabilirKlavye Moto Mod’u ile bu kategorideki iddiasını sürdürüyor.

Lenovo Vital Moto Mod

Lenovo Vital Moto Mod, sağlık ölçümünde akıllı bir yöntem olarak öne çıkıyor. Sağlığınızla ilgili her şeyi tam anlamıyla parmağınızın ucuna getiren bu mod ilesağlığınızla ilgili 5 yaşamsal bulguyu hızlıca ve doğru olarak ölçebiliyorsunuz.

Lenovo, internete bağlı akıllı telefonunuza takılı Vital Moto Mod’da tek bir parmak dokunuşu ile nabzınızı, solunum hızınızı, oksijen satürasyonunuzu, vücut sıcaklığınızı ve tansiyon değerlerini ölçebilmeniz mümkün.

Livermorium Kaydırılabilir Keyboard Moto Mod

Bir diğer mod ise telefonunuz ile yazı yazmayı kolaylaştıran Moto LivermoriumKaydırılabilir Klavye modu. Bu mod ile telefon ekranınızı 60 dereceye kadar eğebilir ve dilediğiniz yazıyı rahatlıkla klavyesinde yazabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.