Mobil

İşte Parmak İzi Okuyucu'lu HTC One Max!

HTC One Max, bu özelliği ile iPhone 5S'e de rakip olacak.

İşte Parmak İzi Okuyucu'lu HTC One Max!

HTC’nin Kuzey Amerika iletişim patronu Jeff Gordon da dahil olmak üzere firma temsilcileri ile bu sonbaharda Galaxy Note 3’e rakip olarak çıkaracağı phablet telefonu HTC One Max’ı tanıtacağı söyleniyor.

Bu cihaza dair şimdiye kadar birçok görüntü ve bilgi geldi ancak şimdi gelen yeni bilgiler HTC One Max’ın Apple’ın iPhone 5S akıllı telefonuna da rakip olacağını gösteriyor. Neden mi? Yeni iddialara göre HTC One Max’da Parmak İzi Okuyucu özelliği bulunacak. Hatta bu özelliğini gösterdiği iddia edilen iki de fotoğraf sızdırıldı.

1378785539_htc-one-max-side-by-side-630x472.jpg

Sonraki sayfalarımızda inceleyebileceğiniz görüntüler, Çin sosyal ağı Weibo’da yayınlandı. HTC One Max phablet telefonda, 5.9-inç LCD ekran yer alacak ve muhtemelen 2GB RAM ile birlikte 2,3 GHz hızında bir Snapdragon 800 işlemci ile güçlendirilmiş olacak. Bunların yanısıra BoomSound, UltraPixels kamera ve BlinkFeed özellikleri ile birlikte cihaz, Sense 5.5 ile Android 4.3 işletim sistemine sahip olacak.

Sonraki sayfalarda sızdırılan görüntüleri inceleyebilirsiniz.


1379099402_htc-one-max-leak-1.jpg
1379099412_htc-one-max-leak-2.jpg

Yorumlar
htc yi tebrik ederim çok başarılı telefonlar yapıyor ama parmak izi sanki apple dan çalınmış gibi mi ne not: htc kullanıyorum
Cevapla
htc yi tebrik ederim çok başarılı telefonlar yapıyor ama parmak izi sanki apple dan çalınmış gibi mi ne not: htc kullanıyorum
Cevapla
Misafir
bende bekliyorm bu telefonu htc kaliteli telefonlar yapıyor.kasası aliminyum kamerası da sony z1 gibi olursa tadından yenmez
Cevapla
Misafir
01:04 de yorum yazan arkadaş kesin htc kullanıyor. Yorumları okuyorumda bilinçli Htc kullanıcısı her zaman belli oluyor. Düzgün yorumları için kendi adıma çok teşekkür ederim. (Merve)
Cevapla
Misafir
Bu telefonu bekliyorum zaten çıksın alacağım. Göstere gösterede kullanacağim. Arkadaşlara katılıyorum telefon ile ptablet arasında ki farkı anlayın ve ona göre yorum yapın. Bir arkadaşta ihtiyacımı karşılıyorsa 5.9 inç değil 7 inç olsa bile alıp kullanırım demiş. Aynen katılıyorum arkadaşa. Bir diğer arkadaşta kendi fanatiği olduğu firmalar büyük telefon çıkarsa böyle yorum yazarlar mi demiş. Bu arkadaşada katılıyorum. Böyle büyük olmuş diyen fanatikler hangi markanın fanatiği olduğu belli. Sizin firma 6.3 inç çıkardı biriniz büyük olmuş demedi almak için sıraya giren oldu. iğneyi önce kendine batır çuvaldızı başkalarına sonra batırırsin... Htc One Max ciddi anlamda güzel bir ptablet olarak geliyor :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.