Mobil

İşte Samsung Galaxy Note Edge'ın satışa sunulacağı ülkeler!

Samsung Galaxy Note Edge bu ülkelerde raflarda olacak. Peki Türkiye var mı?

İşte Samsung Galaxy Note Edge'ın satışa sunulacağı ülkeler!

Samsung’un Galaxy Note 4 ile birlikte tanıttığı kavisli ekrana sahip Galaxy Note Edge’ın sınırlı sayıda kullanıcılara sunulacağı söyleniyordu. Ancak hangi piyasalarda satışa sunulacağı açıklanmamıştı. Note Edge ilk olarak Güney Kore ve Japonya’da satışa sunuldu ve daha sonra 14 Kasım tarihinde Verizon, AT & T, Sprint ve T-Mobile üzerinden Amerika’da kullanıcılarla buluştu. Peki ya diğer ülkeler?

1415648978_samsung-galaxy-note-edge-launch-markets.jpg

Sammobile’ın yayınladığı habere göre Galaxy Note Edge yukarıda saydığımız ülkelerin yanısıra Avrupa'da, 899 € fiyat etiketi ile seçilen mağazalar aracılığıyla satışa sunulacak. Cihaz Danimarka’da 12 Aralık mevcut olacak. Galaxy Note Edge alınabilecek diğer ülkeler ise; Almanya, Hollanda, İngiltere, Lüksemburg, İspanya, İtalya, İsviçre, Polanya, Fransa, İskandinav ülkeleri, Avusturya ve Portekiz olacak.

İşte Galaxy Note Edge erişimi olan tüm ülkelerin listesi:

SM-N915F

• Rusya ve Kazakistan

SM-N915FY

•  Almanya, Hollanda, İngiltere, Lüksemburg, İspanya, İtalya, İsviçre, Polanya, Fransa, İskandinav ülkeleri, Avusturya ve Portekiz

SM-N915G

•  Hindistan, Avustralya, Singapur, Nepal

1415651174_note4edgepreorderkv.jpg


1415652723_caps.jpg

1415653093_galeri-kopyala.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.