Mobil

İşte Samsung Galaxy S III basın davetiyesi!

Samsung Galaxy S III için basın davetiyesinde tarih verilmiş.

İşte Samsung Galaxy S III basın davetiyesi!

Son model akıllı telefonlar piyasaya çıkmaya devam ediyor. Birde çıkması beklenen telefonlar var bunlardan biride Samsung Galaxy S III. Samsung'un uzun süredir merakla beklenen yeni nesil akıllı telefonu Galaxy S III için yeni haberler gelmeye devam ediyor. 2012′nin en merakla beklenen telefonu Samsung Galaxy S3′ün ilk görüntüsüyle birlikte bazı özellikleri de açığa çıktı.

1333641301_1332369073galaxy-s3.jpg

Samsung Galaxy S III'e ait ilk görüntüler basına sızmaya başladı. Basına sızan başka bir şey de bir davetiye görüntüsü.  Davetiyeye göre Samsung 22 Mayıs'ta Londra'da Galaxy S III basına tanıtım yapacak. Davetiyesi olduğu düşünülen doküman da, "Samsung Galaxy S III, Yeni Jenerasyon Geliyor, 22 Mayıs, Londra, Birleşik Krallık" yazıyor.

1333641315_samsung-galaxy-s3.jpg

Son çıkan söylentilere göre Galaxy S III'ün özellikleri tam olarak şöyle:

4.65-inç büyüklüğünde ve 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde olacak telefon Super AMOLED Plus ekran ile gelecek.

Galaxy S III'ün seramik tabanlı kasa ile geleceği ve Samsung tasarımı ARM Cortex-A9 tabanlı dört çekirdekli işlemci kullanacağı da söylentiler arasında. Ekranın piksel yoğunluğunun 316ppi seviyesinde olacağı ve Türkiye de Haziran ayında satışına başlayacağı bildirildi.  Galaxy S III, Android 4 ve TouchWIZ 5 arayüzü ile gelmesi bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.