Mobil

İşte Samsung'un iPhone 5'e karşı yeni silahı!

Samsung yeni iPhone karşısında hangi modelini piyasaya sürecek?


Eylül ayında Apple'ın iPhone'u çıkartacak olması Samsung'u da harekete geçirdi. Yeni gelen haberlere göre Samsung iPhone 5'le henüz duyurulmamış iki yeni cihazı kullanarak daha güçlü rekabet edecek.

Resmi bir açıklama olmasa da Apple'ın 12 Eylül'de iPhone 5'i duyurması ve 21 Eylül'de son amiral gemisini piyasaya sürmesi bekleniyor. Fakat Samsung sene sonunda Galaxy S3 Mini ve Galaxy S2 Plus ile Apple'ın satışlarına darbe vurabilir.


1345707565_asdjsasdjassdasdasd.jpg

Samsung'un yeni çıkaracak olduğu hakkındaki bilgileri sizlerle daha önce paylaşmıştık. Galaxy S3 Mini ise 4 inçlik bir Super AMOLED ekrana, 5 megapiksellik bir kameraya ve çift çekirdekli bir işlemciye sahip olacak.

Yeni yapılan söylentilere göre Samsung'un yeni bombalarından Galaxy S3 Mini özellikleri açısından iPhone 5'e rakip olabilecek bir telefon olacak ve diğer bir iddia ise bu cihazın yaklaşık 500 dolar daha düşük bir fiyata satılacak olması.

Analistlerin açıklamasına göre ise Samsung'un söylentilerin etkisiyle beklentiler çoğalacak ve Samsung piyasaya ne sürerse sürsün, Apple ürünleri hakkında oluşan beklentinin üstesinden geleceği düşünülecek. Eğer Samsung başa çıkamazsa, Apple'dan önce piyasaya sürülmüş bile olsa imajı oldukça zedelenecek.

Yorumlar
Misafir
apple yasaklatiyor her şeyini
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.