Mobil

İşte Sony'nin Nexus akıllı telefonu!

Google'ın Sony'nin üreteceği yeni Nexus modelinin görüntüleri sızdırıldı.

İşte Sony'nin Nexus akıllı telefonu!

Daha önce Google'ın Nexus adında üreticilerle anlaşarak çıkardığı akıllı telefonlarda Samsung ve HTC imzalarını görmüştük.  Google'ın bu yıl çıkaracağı Nexus modellerinde daha çok firmayla anlaştığı söyleniyordu. Bunlardan biri LG ve bu üreticinin Optimus G modelinin Nexus 4 olan versiyonunun sızan görüntülerini görmüştük.

Bu iddia ilk olarak Mayıs ayında Wall Street Journal tarafından yapılmıştı. Gazetenin haberine göre Google artık farklı üreticiler tarafından geliştirilen Nexus cihazlarını pazara sürecekti. Bu iddianın gerçek olduğu bu haberlerle ortaya çıkmaya başladı. LG imzalı Nexus modelinden sonra şimdi de Sony tarafından üretilmiş bir Nexus modelinin görüntüsü internete düştü.

1350368260_sonynexushaber1.jpg

Söylenti ve iddialardan ibaret olan yeni akıllı telefon, Nexus X adı ile anılıyor. Sony firmasının üreteceği son Nexus modelinin özellikleri hakkında da bir bilgi verilememiş. Fakat cihazın, Qualcomm işlemci, en az 1GB RAM, Bravia Engine ekran teknolojisi olacağı söyleniyor.

1350368294_sonynexushaber2.jpg

Yorumlar
yılmaz
sony telefonların kuralı kardeşim anlayan anlar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.