Mobil

İşte Xiaomi CEO'su Lei Jun'un her gün kullandığı 4 telefon!

Xiaomi CEO'su Lei Jun'un günlük olarak kullandığı telefon modelleri belli oldu. İşte Çinli teknoloji devinin CEO'sunun kulladığı modeller.

İşte Xiaomi CEO'su Lei Jun'un her gün kullandığı 4 telefon!

Amiral gemisi akıllı telefonlar, tipik olarak markaların en son teknolojisini ve özelliklerini sunan bir şirketin premium teklifleridir. Peki bu şirketlerin üst düzey yöneticileri ne kullanıyor? Tam olarak bu sorunun cevabına erişmiş durumdayız. Artık Xiaomi CEO'sunun hangi modelleri kullandığına dair bir fikrimiz var!

İşte Xiaomi CEO'su Lei Jun'un her gün kullandığı 4 telefon!

Çinli teknoloji devinin üst düzey yetkilisi, resmi Weibo hesabında kullandığı akıllı telefon modellerini açıkladı. CEO, Xiaomi 12, Mi 11 Ultra, Redmi Note 11T Pro ve Xiaomi Civi modellerini kullanıyor. İlginç bir şekilde, dört model de şirketin akıllı telefon portföyünden. Lei Jun, bu cihazların masasında bulunabilecek dört model olduğunu ve genellikle hepsini aynı anda kullandığını da sözlerine ekledi. Mi 11 Ultra, önceki neslin en üst modeli, ancak ne yazık ki, marka henüz o modeli piyasaya sürmediğinden Xiaomi 12 Ultra'yı görmüyoruz. Bir kişinin günlük  olarak dört akıllı telefon modelini nasıl kullandığı belirsiz olsa da, aralarında birer birer geçiş yapması ve dönüşümlü olarak kullanması da mümkün.

Xiaomi gibi bir şirketin CEO'sunun hangi cihazları kullandığı merak edilen bir konuydu. Büyük şirketlerin CEO'larının kendileri için tercih ettiği modeller özellikle kullanıcılar tarafından oldukça merak ediliyor. Bu kapsamda Xiaomi CEO'sunun mobil cihazları ortaya çıktı.

Yorumlar
Ahmet
Helal olsun adama
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.