Mobil

İşte yeni gelecek muhtemel iPhone tasarımları! 'iPhone 5S' '5C Lite'

iPhone 5'i tutturan tasarımcıların elinden çıkan muhteşem iPhone tasarımları!

İşte yeni gelecek muhtemel iPhone tasarımları! 'iPhone 5S' '5C Lite'

Geçtiğimiz sene içerisinde iPhone 5'in tanıtım tarihi belli olmadan, aylar öncesinde birbirinden şık yepyeni konsept ve prototipler üretilmiş, farklı farklı iddialarla piyasaya sunulmuştu. Her sene geleneksel bir hal almaya başlayan iPhone konseptleri bu yıl da gövde gösterisi yapmaya devam ediyor.

Uzun zamandır çıkması beklenen iPhone 5S modelinin yanına bundan 1 ay önce yepyeni bir telefon eklendi. Daha önceleri üzerinde çalıştığı düşünülen yeni modelin kod adı ise şuanki sızıntılara baktığımızda iPhone 5C olarak belirtiliyor. iPhone Lite olarak da kullandığımız yeni akıllı telefon uygun fiyatı ve sunduğu performans ile Apple severlere keyifli bir deneyim yaşatacağa benziyor.

iPhone 5S, iPhone 5C Lite ve iPad 5 modelinin de tanıtılacağı beklenen lansman tarihiyle ilgili henüz kesin bir bilgi olmamakla birlikte tahminler Eylül ayını gösteriyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan tutması muhtemel olan iPhone konseptlerine bakalım.

Güçlü bir iddia ile gelmesi beklenen muhtemel iPhone tasarımları için diğer sayfalara geçiniz, tıklayın

Görüntülerin menşei ÇİN olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce de yayınladığı fotoğraflarla tüm dünyada teknoloji gündemine bomba gibi oturan Fanatic Fone, yine bütün dikkatleri üzerine çekti.

Söz konusu tasarımlardan bir tanesi, ucuz iPhone’u temsil eden ‘iPhone Lite’ adı verilen bir prototipe ait. Tasarımda, kıvrımlı köşeler ve iPhone 5’e oranla biraz daha kalın bir çerçeve ortaya koydu. iPhone aksesuarlarını üreten tedarikçilere yakın olan kaynaklar, ‘sızdırılan tasarımların orijinal olduğuna inandıklarını ve Apple’ın ucuz modelini temsil ettiğini’ iddia etti.
Orijinal tasarımların ortaya çıktığına inanılması, Asya’daki parça tedarikçilerini de harekete geçirmiş durumda. Üreticiler, şimdiden ‘iPhone Lite’ prototipine uyacak aksesuar ve kılıflar yapmaya başladı.
Buradan sonra yer alan tasarımlar tamamen kesinlilik kazanmamış, tasarımları barındırmaktadır.


1375101009_iphone-lite-concept-t3-2-490x275.jpg

Yorumlar
ali
Sadece iPhone un yeni surumunu bekliyorum.
Cevapla
AliCAVAT
iPhone OLAN yerde digerleri susmali
Cevapla
Misafir
aaaa ne kadar değişmiş tasarım xD
Cevapla
Misafir
boş adamsın gakko
Cevapla
Misafir
sitede butun urunlerden daha cok yorum alan sensin Gakko, helal sana..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.