Mobil

İşte yeni nesil Samsung akıllı saat, kablosuz kulaklık ve tabletler!

Samsung düzenlediği unpacked etkinliğinde yeni nesil akıllı saat, kablosuz kulaklık ve tablet ürünlerini de tanıttı.

İşte yeni nesil Samsung akıllı saat, kablosuz kulaklık ve tabletler!

Samsung bugün düzenlediği etkinlikte yeni nesil ürünlerini tanıttı. Elbette etkinliğin asıl önemli parçaları Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 modelleriydi. Samsung bu modellerin yanı sıra yeni nesil akıllı saat, tablet ve kablosuz kulaklık modellerini de tanıttı.

Elbette bu etkinlikte bizlere verilen süre sınırlı olduğu için bu ürünleri tam manası ile kullanıp deneyimleme şansı bulamadık. Fakat yine de takipçilerimiz için kısa bir bilgilendirme videosu çekmeyi de ihmal etmedik.

Belirttiğimiz gibi bu videoyu bilgilendirme amacıyla çektiğimiz için ürünler hakkında öyle çok fazla detay bulunmuyor. Fakat önümüzdeki süreçte Samsung ürünleri bize test için gönderdiğinde çok daha detaylı bir inceleme videosuyla karşınızda olacağız.

Dilerseniz sizler için hazırladığımız ön bakış videomuza aşağıdan göz atabilirsiniz.

Genel olarak Samsung’un akıllı saat ve kablosuz kulaklık tarafında kendi tarzını koruduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar Galaxy Watch 4 WearOS ile geliyor olsa da yine Tizen’den izler taşıyor.

Yani daha önce Tizen tabanlı bir Watch modeli kullandıysanız, WearOS’li Galaxy Watch 4’ü kullanırken de hiç yabancılık çekmeyeceğinizi söyleyebiliriz.

Tabi ki Samsung’un bu ürünleri için nasıl bir fiyatlandırma politikası izleyeceği de önemli. Malum günümüz Türkiye’sinde teknoloji ürünlerinin fiyatı biraz yüksek. Dolayısıyla insanlar bir ürünü alırken ince eleyip, sık dokuyorlar. Bu noktada da işin içerisine fiyat performans kriteri giriyor. Bakalım Samsung bu dengeyi başarılı bir şekilde takipçilerine sunabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.