Mobil

İşte yüksek SAR değerine sahip Huawei modelleri!

En yüksek SAR değerine sahip Huawei telefon modellerini sizler için bir araya getirdik!

İşte yüksek SAR değerine sahip Huawei modelleri! - Page 1

Elimizden düşürmediğimiz cep telefonlarımızın, günümüzde bize yarar sağladığı kadar zararda getirebildiklerini biliyor muydunuz?

Akıllı telefon alırken birçok özelliği göz önünde bulunduruyoruz. Bu bazen kamera özellikleri oluyor, bazen batarya gücü, bazen tasarımı, bazen hafızası... Bunun gibi birçok özellik sayabiliriz. Peki SAR değerini göz önünde bulunduruyor muyuz? ''SAR değeri nedir?'' diyenler için önce SAR değerinin ne olduğundan bahsedelim.

Telefonlar aldıkları sinyalleri üretim şekillerine göre vücuda az yada çok şekilde zarar verecek türde sinyaller yaymaktadır. Yayılan bu sinyaller 'SAR' olarak nitelendirilirken, sar değerleri farklı sistemler ile ölçülerek telefonların prospektüflerinde detayları verilemesi zorunludur.

Bu içeriğimizde en yüksek SAR değerine sahip Huawei akıllı telefon modellerininin hangileri olduklarını hep birlikte inceleyeceğiz.

İşte en yüksek SAR değerine sahip Huawei modelleri;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.