Mobil

iTunes Android'e mi geliyor?

iTunes Android için gelebilir.

iTunes Android'e mi geliyor?

Tüm dijital müzik ve videolarınızı oynatıp yönetebileceğiniz, Mac ve PC için Apple tarafından geliştirilen ücretsiz medya oynatıcısı ve yöneticisi iTunes'i, Steve Jobs geçmişte 'Windows'a kesinlikle getirmeyeceğiz' demişti ancak 2003 yılında Windows platformuna gelmişti.

Kullanıcılar bu yazılımdan çokta memnun değil ancak iTunes bu kez Android için geelbilir. Apple'ın kurucularından Steve Wozniak, Slashdot'a yaptığı açıklamada Apple iTunes'un Android'e aktarılmasını istediğini söyleyerek herkesi şaşkına çevirdi. Bu açıklama ile Apple, Steve Jobs'ın ölümünün ardından radikal değişimler içerisinde olduğunu ve sıra dışı hamleler yapmaya başladığını belli etti.

1349706679_1256936821.png

Apple'ın iTunes servisi son zamanlarda, dünyanın 1 numaralı müzik servisi olarak görülüyor. iTunes'in bu kadar başarılı olduğu halde, sadece Windows işletim sistemli PC'lerde, Mac'lerde ve iOS tabanlı cihazlarda çalışması ilginç olarak karşılanıyor. iTunes servisinin Android için yayınlanıp yayınlanmayacağını zaman içinde göreceğiz.

Yorumlar
Misafir
ihtiya
Cevapla
serdar
gelmesin.. yankee go home
Cevapla
ali
itunes androide gelse ne isimize yarayacak bundan tek cikari olacak gene iphone androidte zaten hersey serbest youtube den ister mp3 ister fl olarak indirmeye imkan saglayan app ler neden itunes e ayrica para kaptiralim kerizmiyim yada herkezin defigi gibi iphone salagimiyim
Cevapla
xentrix
Kendiine ait hiçbir özelliği olmayan fiyatı1 kg. Patates etmeyecek telefon bozuntusu.çakma iphone.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.