Mobil

iTunes ile bunu yapmanız mümkün değil!

Sharepod'la yüzlerce şarkıyı PC'nize kopyalamaktan çekinmeyin.

iTunes ile bunu yapmanız mümkün değil!

MP3'leri iPhone'dan PC'nize aktarmak, mümkün değil gibi görünsede artık çok kolay. iTunes, size dinlediğiniz müzikleri, iPhone’dan bilgisayarınıza kopyalama seçeneğini sunmuyor. Peki ‘bu işlemi nasıl yapacağım?’ diyorsanız, İşte cevabı... Bilgisayarınıza kurmanıza bile gerek kalmadan Sharepod'la yüzlerce şarkıyı PC'nize kopyalayabilirsiniz.1464288714_asdasd.jpg

Müzikleri, videoları ve çalma listelerini iPhone, iPod ve iPad'inizden kolayca bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz. Sharepod'da bazı temel düzenleme işlevleri de bulunuyor. Örneğin albüm fotoğraflarını, çalma listelerini ve müzikleri cihazınızdan silebiliyor ve etiketleri düzenleyebiliyorsunuz. Araç içerisindeki veritabanı yedekleme işlevi, aktarım sırasında bir sorun ile karşılaştığınızda kolayca dönebilirsiniz.

Herhangi bir hata oluşması durumunda işlem durdurulmuyor, bunun yerine başarısız olan işlemler size bir liste halinde gösteriliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.