Mobil

iWork, iPhoto, iMovie, Pages, Numbers ve Keynote artık ücretsiz!

İşte yeni iOS 7'li cihazlarla birlikte Apple'ın milyonları sevindirecek o sürpirizi!

iWork, iPhoto, iMovie, Pages, Numbers ve Keynote artık ücretsiz!

Dünyanın en büyük mobil telefon üreticilerinden Apple, bugün TSİ ile 20.00'da yeni telefonları ve iOS 7 işletim sistemini duyurdu. Çok büyük yenilikler getirmese de Apple, yeni amiral gemisi 5S ile birlikte donanımsal iyileştirmeler getirdi.

iPhone 5C ve 5S ile gelmesi beklenen bütün sızıntılar gerçekleşti, Apple yeni telefonunu  yine koruyamadı. Lansmandan önce görüntüleri sızan telefonlar soğuk bir tanıtıma ev sahipliği yaptı. Apple'ın kullanıcılara tek sürprizi yeni telefonları olmadı. Aynı zamanda iOS 7 ile bir takım hizmetlerinin de yeni cihaz alanlara ücretsiz bir şekilde sunulacağını belirtti.

1378838974_iwork-ios-100913.png

iWork'ün tüketicilerin üretkenliğini, iPhoto ve iMovie uygulamalarının da yaratıcılıkların ortaya çıkmasında büyük bir etkiye sahip olduğunu belirten Tim Cook, bu uygulamaların ücretsiz bir şekilde sunulacağı müjdesini verdiğinde salondan alkış sesleri lansmanın soğuk havasını değiştirdi.

Yorumlar
Misafir
ne bedavasi.... hala paralı
Cevapla
Misafir
Sagol tim gerek yok jeilbreck sagolsun
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.