Mobil

İyi olan kazansın! Galaxy M31 ve Galaxy A51 karşı karşıya!

Samsung’un hemen hemen aynı fiyattaki iki modeli karşı karşıya. Peki hangisi daha iyi? İşte Galaxy M31 ve Galaxy A51 karşılaştırması.

İyi olan kazansın! Galaxy M31 ve Galaxy A51 karşı karşıya!

Akıllı telefon pazarının lider ismi Samsung, bu unvanını kaybetmemek için peşi sıra modeller çıkartıyor. Özellikle son dönemde Güney Koreli şirketin orta segmentteki model yelpazesini hayli genişlettiğini söyleyebiliriz.

Samsung’un bunu yapmasının temel amacı, hemen her profilden müşteriye hitap edebilmek. Çünkü Çinli üreticiler ciddi anlamda yükselişe geçmiş durumda. Eğer Samsung bu durumu bir şekilde engellemezse, önümüzdeki yıllarda global pazardaki sıralama tamamen değişmiş olacak.

Samsung’un bu bağlamda satışa sunduğu son modellerden ikisi M31 ve A51’di. Teknik donanım özellikleri açısından aynı olan Galaxy M31 ve Galaxy A51, fiyat tarafında da aynı skalada yer alıyor.

Bu videomuzda iki model arasında kalanlar için basit bir karşılaştırma yaptık ve iki telefonu tasarım ile performans açısından karşılaştırdık. Sonuç olarak arada neredeyse hiçbir fark olmadığını gördük.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu video ile başbaşa bırakalım.

Videoda da açıkça görüldüğü üzere telefonların arasında performans olarak bir fark yok. Eğer benim için batarya çok önemli diyorsanız tercihiniz M31 olabilir.

Lakin önceliği dış görünüşe veriyorsanız, Galaxy A51 platform kardeşinden çok daha ötede bir model. Bunu rahatlıkla dile getirebiliriz. Üstelik A51’in daha ucuz olması da cabası.

Yorumlar
Riad
Mende yoxdu amma dostlarimda var A51 çok seviyorum onu yarışı kazansa Azerbaycana bir adet gönderir misiniz ikram 😜 gmail adresim hesenliriad3@gmail.com seviliyosunuz
Cevapla
Bekir
apel yeni model çıkardımı telefonu yavaşlatıyor
Cevapla
Murat
Ne ucuzu samsun a51 vodafone den aldım 320x12 taksit 3840 ucuznu vodafone online mağaza dolandırdı mi
Cevapla
Sa Ben expert
Kardeş sen biraz kazık yemişsin 2500 TL bir fiyatı var
Turgay
Faturalı aldığımiz hatlar maalesef çok yüksek oluyor. En güzeli peşin alabilmek
Bayram Ali
Ben peşin aldım 2695 e
[West]
M31 daha iyi ama sırf ekranda parmak izi olduğu için a51 i ayrı seviyorum ekrana gömülü parmak izi olmayan cihazları sevmiyorum
Cevapla
Leyli
Cok iyi A51
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.