Samsung Galaxy Note 4:
Stylus kaleme sahip telefonlar konusunda Samsung başı çekiyor diyebiliriz. İlk Note serisinden beri kendisine özgü kitlesini koruyan firma gidişattan memnun. Basınç hassasiyetine sahip S Pen isimli stylus kalemiyle Samsung, oldukça çeşitli yazılımsal destek sunmakta.

Samsung Galaxy Note Edge:
Note Edge isimli akıllı telefonun en dikkat çekici yanı tabii ki ekranı. Samsung’un ilk kıvrımlı ekrana sahip modeli Galaxy Note Edge, stylus kaleme sahip phablet modellerinden bir diğeri. Note Edge oldukça pahalı bir model ancak zevkinize düşkünseniz öneriyoruz.

Samsung Galaxy Note 3 Neo:
Geçtiğimiz yılın amiral gemisi sayılabilecek Galaxy Note 3 modelinin Lite yani hafifletilmiş versiyonu olan Note 3 Neo modeli hala satışta. Uygun fiyatlı, büyük ekranlı ve stylus kaleme sahip bir phablet arayanlar tercih edebilir.

LG G Stylo:
Listenin en ucuz modeli LG G Stylo. 5.7 inç ekrana sahip olan model satıştan kalktı kalkacak. Türkiye’de bulunması oldukça zor olan modeli almak için son zamanlar diyebiliriz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.