Mobil

Karşınızda Galaxy Note 8!

Samsung'un önümüzdeki aylarda tanıtacağı Galaxy Note 8 modelinin son halini merak ediyor musunuz? İşte karşınızda Galaxy Note 8!


Samsung Galaxy Note 8'in arka tarafını ve ön kısmını gösteren çeşitli sızıntıları gördük. Bugün, bir teknoloji sızıntı ustası, heyecanla beklenen Note 8'in tasarımının görüntülerini Twitter sayfasının yayınladı.

Galaxy Note 8'in arka tarafında gösterilen önceki resimler, çift kamera kurulumunu içeriyordu. Samsung'un Galaxy S8 modelinde olduğu gibi, Note 8'de de parmak izi tarayıcıyı, arka kameranın yanına konumlandırması bekleniyordu.

Ancak son gelen sızıntılar ile birlikte, önemli bir değişiklik göze çarpıyor. Arka yüzeyde lekelere neden olmaması için kameranın hemen yanında parmak izi okuyucusu koyulmayacak ve bunun yerine çift led flaşa yer verilecek.

1500119274_note-8.png

Infinity Display 18:9 boyutunda ekran ile gelecek olan Galaxy Note 8, 23 Ağustos tarihinde tanıtılacak ve tahminlere göre 900 dolar gibi yüksek bir fiyat etiketine sahip olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.