Mobil

Karşınızda HONOR'un katlanabilir telefonları!

HONOR da katlanabilir cihazlar piyasasına girecek isimler arasında karşımıza çıkıyor. Şirket yeni katlanabilir cihazları için isim bile belirlemiş gibi görünüyor.

Karşınızda HONOR'un katlanabilir telefonları!

Honor'un katlanabilirler cihazlarını piyasaya süreceği uzun süredir konuşuluyor. Markanın kendisi de aynı kod adı verilen HONOR Magic X'i onayladı. Aylar sonra, bir kaynak şimdi bir değil iki Honor katlanabilir akıllı telefon için bir çıkış zaman çizelgesi öneriyor. Changan Digital King'e göre Honor, Çin'de ilkbahardan önce iki katlanabilir akıllı telefon piyasaya sürecek. Her şey planlandığı gibi giderse, HONOR markalı ilk katlanabilir bilgisayarlar 2022'nin ilk çeyreğinde çıkacak.

Kaynağa göre, bu telefonlardan biri yukarı ve aşağı, diğeri ise sola ve sağa açılacak. Başka bir deyişle, şirket Samsung Galaxy Z Flip3 ve Galaxy Z Fold3 gibi tablet tarzı katlanabilirlerin yanı sıra kapaklı cihaz da piyasaya sürecek.

HONOR katlanabilir cihazlarını duyurdu!

Honor katlanabilir cihaz

Önceki raporlar, Honor'un katlanabilir geniş ekranının HUAWEI Mate X2'ye benzer olacağını öne sürmüştü. Huawei tarafından satıldıktan sonra Honor tarafından piyasaya sürülen neredeyse tüm cihazların hala eski ana şirketinin ürünlerine benzemesi şaşırtıcı değil. Bunun nedeni, çoğunlukla bu cihazların geliştirilmesinin, iki markanın tek bir çatı altındayken başlamış olması olabilir. DSCC'den Ross Young'a göre Honor, BOE ve Visionox tarafından sağlanan katlanabilir panelleri kullanacak. Tablet tarzı katlanabilirin 8 inçlik bir iç ekrana ve 6.5 inçlik bir kapak ekranına sahip olması bekleniyor.

Honor'un ilk katlanabilir ürününü 2020'nin 4. çeyreğinde piyasaya sürmesi bekleniyordu. Son olarak, piyasaya çıkacak bu cihazların resmi isimleri bir muamma olsa da, markanın son ticari markalarına göre HONOR Magic Fold ve HONOR Magic Wing olarak adlandırılma ihtimalleri var.

Yorumlar
Bwrmuda Uçgeni
Harika inşallah samsung u geçer kalemli de olsa tadından yenmez...1 kalemlik olması gerekir 2..fiyati ucuz olması gerekir malum ya piyasa durumu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.