Karşınızda LG G4! - Page 1

LG cephesinden gelen açıklamalar G4’de radikal bir değişimin yaşanacağı yönündeydi fakat yayınlanan görüntüler G4’ün büyük oranda G3’e benzeyeceğini gösteriyor. Kısa süre önce gerçekleşen sızıntıda olduğu gibi yeni basın görüntüleri bir kez daha LG G4’ün hafif eğimli olacağını işaret ediyor. Tabii bahsettiğimiz eğim LG G Flex 2’deki kadar değil.

Karşınızda LG G4! - Page 2

LG G4’ün ön kısmında daha büyük bir kamera sensörü yer alıyor. Özçekim akımına bağlı olarak bu bölümde geniş açılı bir kameranın kullanıldığı tahmin ediliyor. Bunun dışında ön tasarımın G3’le neredeyse aynı.

Karşınızda LG G4! - Page 3

G4’ün arka kısmı açıkçası daha heybetli görünüyor. Kameranın iki yanında odaklama için lazer otofokus sensörü ve çift LED flaş yer alıyor. Çıkıntılı kamera yapısından daha önce söz etmiştik. Hoparlör konumu da G3’le aynı.

Karşınızda LG G4! - Page 4

Görüntüleri sızdıran kaynağa göre LG G4’ün boyutları 148.9 x 76.5 x 9.9mm olacak. Bu rakamlar telefonun G3’e (146.3 x 74.6 x 8.9 mm) oranla daha kalın ve uzun olacağını gösteriyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.