Mobil

Karşınızda Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 veya S21+'a ait olduğu düşülen telefon kılıfları görüntülendi ve modellerin ekran özellikleri belli oldu.


Samsung'un yeni nesil amiral gemisi Galaxy S21 serisinin tasarımları hakkında yeni görseller ortaya çıktı. Yeni görüntülere göre serideki telefonlar çıkıntısı olmayan düz bir ekrandan oluşuyor. Bu durum koruyuculuğu daha fazla olan çıkıntılı kasa tasarımının önünü açıyor.

Samsung Galaxy S21 tasarımı ortaya çıktı!

Samsung'un çıkaracağı yeni amiral gemisi Galaxy S21'in dış görünüşünün nasıl olacağıyla ilgili fikir sahibi olmamızı sağlayacak yeni görseller ortaya çıktı. Özellikle bu tür amiral gemisi cihazlarda, çıkış tarihi yaklaştıkça telefonla ilgili bilgiler çeşitli kaynaklardan gelmeye başlıyor. Bu seferki bilgiler akıllı telefonun kılıflarından geldi.

Paylaşılan Samsung Galaxy S21 veya S21 + telefon kılıfları, cihazın dış tasarımı hakkında bilgi edinmemizi sağladı. Bu bilgilere ve daha önce çıkan sızıntılara baktığımızda Galaxy S serisinin yeni modellerinin sırayla 6,2 inç ve 6,7 inç boyutunda 1080p çözünürlüğünde 120 Hz OLED ekranlara sahip olacağı tahmin ediliyor. Serinin bir önceki modellerine bakıldığında S20 ailesinin ekranları 1440p çözünürlüğündeydi. Yeni serinin ekran çözünürlüğü kısmından biraz ödün verilmiş anlaşılan, bu durum büyük ihtimalle eklenen yeni bir özellikten kaynaklanıyor. 

Galaxy S21 ailesinin 14 Ocak'ta resmi olarak tanıtılması bekleniyor. İddialara göre modellerin kutusunda aynı etkinlikte tanıtılması beklenen Galaxy Live Beyond kulaklığı da bulunacak. Ancak bu durum şimdilik bir iddiadan ibaret, gerçeği hep birlikte 14 Ocak tarihinde veya daha öncesinde çıkacak bir sızıntıda öğrenebiliriz.

Yorumlar
Kameracı Mehmet
O 3 kamera çok acayip alt alta içim şey oldu
Cevapla
Samsung fan
Telefon güzel ama kamera şekli kötü
Cevapla
💎G@kko💎
Tasarım hec hoş del bu kez olmadı samsung
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.