Mobil

Karşınızda yeni nesil iPhone kılıfları!

Apple'ın 2022'ye damgasını vurmasını umduğu yeni akıllı telefon modeli iPhone 13'ün resmi kılıfları ortaya çıktı.

Karşınızda yeni nesil iPhone kılıfları!

Uzun bir süredir teknoloji dünyasının gündemini meşgul eden iPhone 13, bu sefer de kılıf modelleri ile adından bahsettiriyor. Yeni kılıf modelleri yeni serinin tanıtılmasının ardından duyuruldu. 

Karşınızda yeni nesil iPhone kılıfları!

Dün lansmanla tanıtılan iPhone modeli için Apple tarafından tasarlanan yeni kılıf modelleri 8 farklı renk olarak hazırlanmış. Siyah, mavi, yeşil, kırmızı, beyaz, pembe ve turkuaz renk seçeneklerine sahip iPhone 13 kılıflarının özellikle kamera boşluğu oldukça karakteristik duruyor.

Bildiğiniz üzere iPhone 13'ün Türkiye satış fiyatı geçtiğimiz günlerde internetin gündemine girmiş özellikle sosyal medyada oldukça yoğun bir şekilde tartışılmıştı. Bazı modellerinin otuz bin liranın üzerinde bir fiyatla satılacağı iddia edilen Apple'ın yeni amiral gemisi, bu fiyat baremiyle gerçekten birçok insan için sadece hayal olarak kalmasına sebep olabilirdi fakat fiyatlar korkulduğu kadar yüksek çıkmadı.

Bununla birlikte söz konusu marka Apple olunca, fiyat her ne kadar bir akıllı telefon için uçuk denebilecek kadar yüksek tutarlara ulaşsa da, yine de asla satılmaz ya da az satılır diyemiyoruz. Yine de iPhone 13’ün ne kadar satacağını, akıllı telefon pazarında ne kadarlık bir paya sahip olacağını ve Türkiye’de nasıl bir performans sergileyeceğini zaman gösterecek. Siz yeni serinin fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz? Bize bildirmeyi unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.