Mobil

Katlanabilir iPhone, bu olabilir!

iPhone Flip, Apple'ın katlanabilir telefon planları hakkında edindiğimiz bilgiler! iPhone Flip olduğu belirtilen modelin görüntüleri paylaşıldı!


Katlanabilir telefon pazarı henüz çok yeni olmasına rağmen şimdiden büyük firmaların rekabet edecekleri bir sektör olmaya doğru gidiyor. Katlanabilir akıllı telefonlar, genel kullanım için çok pahalı olmalarına rağmen piyasada kendine giderek daha fazla yer buluyor. Kullanıcılar iyi bir fiyata gelmesini bekledikleri yeni modelleri sabırsızlıkla bekliyorlar. İnternet hizmetleri ve uygulamaların getirdiği iyileştirmelerle, akıllı telefon severler sürekli modellerini yenileme peşinde güncel gelişmeleri ve modelleri takip etmekteler.

Apple pazardaki gelişmeleri yakinen takip etmekle beraber genelde ilk üreten olmuş ve ilk olan modelleri şimdiye kadar çıkarmayı başarmıştır. İlk kez katlanır telefon sektörüne sonraki günlerde girme kararı alan firma beklenen modelini görücüye çıkarıyor. Apple katlanır telefon olduğu bildiren modelin görüntüleri paylaşıldı.

Bu Katlanabilir iPhone Flip Olabilir!

Akıllı telefonlar hakkında konuşursak, aklınıza ilk olarak üst düzey önemli bir marka gelmesi kuvvetle muhtemeldir. İşte Apple, iPhone gibi her zaman en etkileyici üst düzey telefonlardan birini üretmesiyle öne çıkan ve en çok ses getirecek olanlardan biridir. Gerçek şu ki, nesiller arasındaki estetik değişim hissedilebilir, ancak bunun yeterli olmadığı ve rakiplerinizin yaptıklarına da bir göz atmak ve zamana uyum sağlamak gerektiği her daim gereklidir.

Apple, er ya da geç bir gün bazı konseptlerini gördüğümüz katlanabilir akıllı telefon modelini ortaya çıkaracaktır. Şimdi, Apple hayranları katlanabilir cihazın nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olabiliyorlar. Cihaz merkezden katlanabilir özellikli ve kapak tasarımı ile dikkat çekiyor. Ekranın iç kısmında tipik iOS tasarımının çalıştığını görebilirsiniz, ancak ilginç kısmı cihazın dış kısmı.

Katlanabilir iPhone'un dış kısmının Apple’ın şimdiye kadar gördüğümüz her şeyden farklı olmayı hedeflemesi. Esnek bir cihaz olarak cihaza daha fazla stil kazandıracak yuvarlak çerçeveler görüyoruz. Ancak kapağın üst kısmındaki tasarımda, kare bir pakette dört kamera ve üç lens görünmesi. Bu, şimdiye kadar görülen tasarımlarda farklı bir değişikliği temsil ediyor. Mevcut modelleri dikkate alırsak kameraların barındırdığı bu bölüm çok daha küçük görünüyor.

Gerçek şu ki, cihaz hakkında keşfedilecek çok şey var, fakat henüz detaylı bilgi paylaşılmadı. iPhone katlanabilir telefonu muhtemelen 2023'e kadar göremeyeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.