Mobil

Kelime Tahtası oyunu İphone'da!

Kelime Tahtası oyunu iOS kullanıcıları için App Store'daki yerini aldı.

Kelime Tahtası oyunu İphone'da!

Kuka App Studio, Kelime Oyunu ve Kelime Kazanı adlı oyunlarıyla biliniyor. Şirket son zamanların popüler kelime oyunlarına bir yenisini daha ekledi. Bu alanda üçüncü ve son oyunu "Kelime Tahtası" iOS kullanıcıları için App Store'daki yerini aldı.

Kelime Tahtası'nı oynamada amaç, size verilen harflerle kelimeler türeterek en yüksek puanı kazanmaya çalışmak. Oyuna Facebook hesabınızla giriş yapabiliyorsunuz ve oyunda, sosyal ağdaki arkadaşlarınızı rakip olarak seçebiliyor ya da tanımadığınız bir kişiyle karşılıklı oynayabiliyorsunuz.

1361798173_mzl.gsutzdfx.320x480-75.jpg1361798182_mzl.icutqtlh.320x480-75.jpg

Arkadaşlarınız o anda oynuyor olmasa da onlarla yarışabilirsiniz! Siz oynadıktan sonra sıra rakibinize geçer. Rakibiniz istediği zaman karşılık verebilir. Rakipleriniz uzun süre hamle yapmazsa oyunları otomatik olarak pes edilir ve kazanmış sayılırsınız. Dilerseniz "Rastgele rakip bul" seçeneği ile yepyeni rakipler bulun, kelime becerinizi tüm oyuncularla yarıştırın. Sohbet özelliği ile rakiplerinizle mesajlaşın.

Buradan App Store'a giderek oyuna erişebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.