Kilo verdiren en iyi uygulamalar - Page 1

MYFITNESS PAL
Sosyallik de var
Türkçe seçeneği olan bu uygulamanın veri tabanında Türk yemekleri de var. Yediklerinizin içindeki yağ, şeker ve kalori miktarlarını öğrenebildiğiniz gibi, egzersiz planı da oluşturabiliyorsunuz. Bu aynı zamanda sosyal bir uygulama. Arkadaşlarınızla uygulama içerisinde iletişim kurup birbirinizi motive edebilirsiniz.

Kilo verdiren en iyi uygulamalar - Page 2

STRAVA
Bisikletçilerin favorisi
Bisiklet dünyasının en popüler aplikasyonu. Pedal üzerinde kat ettiğiniz mesafeyi ve performansınızı kaydediyor. Uygulamanın asıl güzelliği, rotaların kaydını tutabiliyor olmanız. Üstelik bu uygulamayı, koşu yaparken de kullanabilirsiniz.

Kilo verdiren en iyi uygulamalar - Page 3

CHARITY MILES
Siz koşun onlar bağışlasın
Hem koşup hem hayır işlemek isterseniz tam size göre. Parkta koşarken aynı anda Afrika’da bir çocuğa yardım ediyor olabilirsiniz. Nasıl mı? Charity Miles yaptığınız her koşu, bisiklet ya da başka bir aktivite karşılığında anlaşmalı yardım kurumlarına bağışta bulunuyor.

Kilo verdiren en iyi uygulamalar - Page 4

FITWELL
Yaşam koçu
Bu uygulama sizin beslenme ve spor yapma alışkanlıklarınızı takip ediyor. Günlük kalori gereksiniminizi hesaplayabilir, diyet programı oluşturabilir, egzersiz ve kardiyo programlarından yararlanabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.