Kimi çıktı, kimi bekleniyor işte yılın telefon bombaları! - Page 1

29. sıra: Haier W861

Özellikler: 5 inç dokunmatik ekran (HD), 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci, HSPA+, WiFi, 8 megapiksel kamera, 8GB dahili hafıza, GPS, micro USB, Bluetooth, dört bant GSM, iki SIM kart yuvası (Dual SIM)

İşletim sistemi: Android 4.3

Çıkış tarihi: Mayıs 2014

Yurt dışı fiyatı: 179 Euro

Açıklama: Mayıs ayında çıkacak olan bu Haier cep, sonunda HD kalitesine geçiş yapabilmiş gibi görünüyor.

Kimi çıktı, kimi bekleniyor işte yılın telefon bombaları! - Page 2

28. sıra: Alcatel One Touch Idol 2

Özellikler: 5 inç dokunmatik ekran, 1.3 GHz dört çekirdekli işlemci, HSPA+, WiFi, 8 megapiksel kamera, Full HD video kayıt, microSD ile arttırılabilir bellek, GPS, micro USB, NFC, Bluetooth, dört bant GSM

İşletim sistemi: Android 4.2

Çıkış tarihi: Nisan 2014

Yurt dışı fiyatı: 200 Euro

Açıklama: Alcatel, uygun fiyata çok iyi bir akıllı cep daha getiriyor. Android 4.4 güncellemesi sözü de verilmiş durumda.

Kimi çıktı, kimi bekleniyor işte yılın telefon bombaları! - Page 3

27. sıra: Archos 64 Xenon

Özellikler: 6.4 inç dokunmatik ekran, .13 GHz dört çekirdekli işlemci, iki tane SIM kart yuvası (Dual SIM), HSPA+, WiFi, 8 megapiksel kamera, Full HD video kayıt, microSD ile arttırılabilir bellek, GPS, microUSB, Bluetooth, dört bant GSM.

İşletim sistemi: Android 4.2

Çıkış tarihi: 2014'ün ikinci çeyreği

Yurt dışı fiyatı: 200 Euro

Açıklama: Akıllı cep ve tablet karışımı olan 64 Xenon, 6.4 inç'lik bir ekrana sahip. Ekranı ise HD çözünürlüğünde. Bu boyutta bir ekran için Full HD olmaması bir dezavantaj sayılabilir. Yine de fiyatına göre çok uygun bir cihaz.

Kimi çıktı, kimi bekleniyor işte yılın telefon bombaları! - Page 4

26. sıra: Wilko Wax

Özellikler: 4.7 inç HD dokunmatik ekran, 1.7 GHz dört çekirdekli işlemci (Nvidia Tegra 4i), HSPA+, LTE, 8 megapiksel kamera, GPS, micro USB, Bluetooth, dört bant GSM

İşletim sistemi: Android 4.4.2 olması bekleniyor.

Çıkış tarihi: 2014'ün ikinci çeyreği

Fiyat: Belli değil

Açıklama: Yeni Nvidia Tegra 4i'yi kullanan ilk ceplerden olan Wilko Wax'ın bu senenin ikinci çeyreğinde piyasada olması bekleniyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.