Mobil

Kırılmaz ekranlı Motorola Droid Turbo 2'nin sağlamlık testleri (Video)

Motorola Droid Turbo 2 sağlamlıkta Apple iPhone 6s, HTC One M9, LG G4, Samsung Galaxy S6, Galaxy S6 Edge ve Galaxy Note 5 ile yarışıyor.

Kırılmaz ekranlı Motorola Droid Turbo 2'nin sağlamlık testleri (Video)

Motorola’nın kırılmaz ekranı ile dikkatleri üzerine çeken akıllı telefonu Droid Turbo 2’ye ait sağlamlık testleri gelmeye başladı. Motorola Droid Turbo 2 ekran çatlamalarına ya da kırılmalarına karşı 4 yıl garantili ilk akıllı telefon oldu.

Motorola Droid Turbo’ya test yapılırken, Apple iPhone 6s, HTC One M9, LG G4, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge ve Samsung Galaxy Note 5 ile de karşılaştırılmış. Testte tüm telefonlar 1.5 metreden aşağı bırakıldı ancak, Motorola Droid Turbo hariç tüm ekranlar paramparça oldu.

1446035828_motorola-droid-turbo-2-images-3.jpg

Motorola Droid Turbo 2 ayrıca testlerde 50 metreden aşağı bırakılmış. Cihazın ekranı kırılmamış ancak çalışmayı durdurmuş. Böyle bir düşmede gövde de zarar görebilir çünkü, telefonun sadece ekranı kırılmaz malzemeden yapılmış.

Aşağıda yapılan testleri izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.