Mobil

Kırmızı iPhone 7 Plus'ın ilk kutu açılış videosu geldi!

Ünlü YouTuber Marques Brownlee, kırmızı iPhone 7 Plus'ın kutu açılış videosunu yayınlayarak bir ilke daha imza attı. İşte karşınızda kanlı canlı kırmızı iPhone 7 Plus!

Kırmızı iPhone 7 Plus'ın ilk kutu açılış videosu geldi!

Teknoloji üzerine yayın yapan ünlü YouTuber Marques Brownlee, yayınladığı yeni video ile bir ilke daha imza attı. Apple'ın dün Special Edition iPhone 7 adı altında tanıtmış olduğu kırmızı iPhone 7 Plus'ın ilk kutu açılış videosu Marques Brownlee'den geldi.

Kırmızı iPhone 7 Plus'ın Apple'ın sitesinde yayınladığı katalog çekimlerinde ne kadar güzel göründüğü herkes tarafından kabul edilmişti. Marques Brownlee'nin yayınlamış olduğu kırmızı iPhone 7 Plus kutu açılış videosunda, Product RED kırmızısının iPhone'da gerçekten hoş durduğu kanıtlanmış oldu.

Special Edition iPhone 7 Plus'ın kutu içeriğinin diğer iPhone 7 Plus modelleri ile aynı olduğunu sadece farklı olarak kutu içeriğinden Product RED için ayrı bir belgenin çıktığını belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.