iPhone 8 ve iPhone 8 Plus AIDS mücadelesi için geldi!

Apple, Product RED kapsamında iPhone 8 ve iPhone 8 Plus kırmızı modellerini tanıttı. Peki kırmızı iPhone 8 modellerinde herhangi bir farklı özellik var mı?
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus AIDS mücadelesi için geldi! - Page 1
Apple, geçtiğimiz yıl iPhone için ilk defa kırmızı renk tercihini kullanıcılarına sunmuştu. Bu yıl da aynı hamleyi gerçekleştiriyor ve iPhone 8’ın satışa sunulmasından aylar sonra iPhone 8 Product Red’i tüketicilerin beğenisine sunuyor.
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus AIDS mücadelesi için geldi! - Page 2
Cihaz teknik özellikler açısından standart iPhone 8 ile birebir aynı. Fark ise iPhone 8 Product Red’den elde edilecek gelirin bir kısmının tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu gibi HIV/AIDS virüsü ile mücadele için global fona bağışlanacak olması.
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus AIDS mücadelesi için geldi! - Page 3
Eğer hali hazırda bir iPhone 8 sahibiyseniz ya da yeni bir iPhone almak istemiyorsanız sorun yok. Zira HIV/AIDS virüsü ile mücadelede Apple’ın yanında olmak isteyen herkes Product Red aksesuarlardan alabilir.
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus AIDS mücadelesi için geldi! - Page 4
Cihazın fiyatı standart iPhone 8 ile aynı olacak. Daha önce yapılan anketlerde kullanıcılar, ön yüzeyin kırmızı renk tonuna daha çok yakışacağını belirtmişlerdi. Anlaşılan Apple, kullanıcıların bu tercihine kulak vermiş.