Mobil

Kırmızı Nexus 5 ortaya çıktı

Google ve LG, Nexus 5 için yepyeni bir renk hazırlıyor.

Kırmızı Nexus 5 ortaya çıktı

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde Android 4.4 KitKat işletim sistemini beraberinde getirerek resmiyet kazanan Nexus 5 ilk aşamada Google Play'de satışa sunulmuş ve kısa süre içerisinde dünya genelinde birçok perakendeci telefonu kullanıcılarla buluşturmuştu. Halihazırda ülkemizde de 1.399 liralık fiyatla satışta olan telefonun görünüşe bakılırsa Google yeni renk seçeneklerini hazırlıyor.

1390895391_rednexus5.jpg

Bir süre önce ortaya çıkan bir video siyah ve beyaz renk seçeneklerinin yanı sıra Google ve LG'nin telefonun 6 farklı rengini daha hazırladığı ortaya koymuştu. Bu renkler arasında yer alan kırmızı seçeneği ise kısa süre içerisinde satışa sunulacak gibi görünüyor.

Ortaya çıkan görseller hem Nexus 5'in yeni rengini doğruladı hem de Google'ın ilk defa Nexus cihazlarda siyah ve beyaz renk seçeneklerini dışına çıktığını gösteriyor. Oldukça şık görünen kırmızı renk elbette belirli bir kesimin dikkatini çekecektir. Netice itibariyle daha fazla renk her zaman tüketici lehine bir gelişmedir. 

1390895403_rednex.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.