Tasker ve Locale uygulamalarını daha önce duymuş olabilirsiniz. Automate uygulaması da o uygulamalara oldukça benziyor. Telefonunuzun yapmasını istediğiniz şeyleri sıraya koyarak otomatik şekilde yapılmasını sağlayabiliyorsunuz. Tek bir tuşa basarak birden fazla özelliği açıp-kapatmak mümkün.

App Eater, çoğu Android kullanıcısının derdine çözüm getiren bir uygulama. Yeni bir akıllı telefon aldığınızda içerisinde gelen onlarca varsayılan uygulamayı, bu uygulama ile tek seferde kaldırabilirsiniz. Ancak App Eater, tahmin edebileceğiniz gibi root yetkisine ihtiyaç duyuyor. Fakat vaad ettiği şey oldukça önemli. Silinmeyen Android uygulamalarını telefonunuzdan kaldırmak için doğru adres.

DiskUsage isimli uygulama, telefonunuzun dahili depolama alanında neler olup bittiğini gösteren, son derece basit ama kullanışlı bir uygulama. Çünkü depolama durumunu görsel olarak gösteriyor. Android belleğinin bölümlerini ayrı ayrı görebiliyor, her birinin ne kadar alan kapladığını öğrenebiliyorsunuz.

Eğer telefonunuzu kurcalamayı seviyorsanız, OS Monitor bu işlemler esnasında size yardımcı olabilir. Uygulamanın yaptığı temel şey, sistem bilgilerini sürekli ve güncel olarak bildirim merkezinden görmenizi sağlamak. Sıcaklık, işlemci yükü, pil voltajı, bellek durumu gibi tüm verileri tek bir ekranda görebiliyorsunuz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.