Mobil

Kullanıcılar Facebook Home’a kaç yıldız verdi?

12 Nisan'da Play Store'da kullanıcıların beğenisine sunulan Facebook Home ilk aşamada yeteri kadar beğenilmemiş görünüyor.

Kullanıcılar Facebook Home’a kaç yıldız verdi?

Geçtiğimiz günlerde duyurusu gerçekleşen Facebook Home 12 Nisan’dan itibaren Play Store’da yayınlanarak kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. İlk aşamada HTC One X, HTC One X+, Samsung Galaxy S III ve Samsung Galaxy Note II gibi üst sınıf Android telefonlara uyumlu olan uygulama maalesef birçok ülkede henüz erişilebilir durumda değil.

Erişilmeyen ülkeler arasında Türkiye’de yer alırken, ana ekran uygulamasının önümüzdeki haftalarda daha geniş kitlelere ulaştırılması hedefleniyor. Play Store’da yayınlanması üzerinden 48 saat geçmeden yaklaşık olarak 100 bin indirme sayısına ulaşan uygulama görünüşe bakılırsa kullanıcılar tarafından pekte beğenilmemiş. Uygulamayı indiren 2 bin üzerinde kullanıcı kullanım sonrası geri dönüşlere bakıldığında, kullanıcılar uygulamayı tatmin edici bulmamış.
1365954338_1.png

Uygulama için oy kullananların %43’lük bölümü Facebook Home’a 1 yıldız verirken, %19’luk kısım ise uygulamaya 5 yıldızlık bir değer vermiş durumda. Ülkemizde kullanılmağı için tecrübe edemediğimiz Facebook Home’u ilerleyen günlerde ülkemizde de kullanıma açılmasıyla detaylıca inceleme fırsatımız olacaktır. Söz konusu kullanıcı değerlendirmesiyle Facebook Home’da yenilikler ya da farklılıklar karşımıza çıkabilir.

Yorumlar
uğur
aynen Yuri kardeşim demek istediğini şimdi anladım, çoğu kişi anlamadan hemen 1 veriyor, hele bazi tipler de root gerektiren uygulamaları satın alıp (telefonları root suz olduğu halde) sonra program işe yaramıyor diye mesajlar yazıp 1 yıldız veriyorlar :) bu tipler için yapacak birşey yok, ben facebook home uygulamasını sevmedim çünkü facebook la haşır neşir değilim o yüzden yorum da yazmadım yıldız da vermedim
Cevapla
yuri
ben saygını bozmam emre kardeşim devam et sen böyle, uğur kardeşim kullanıp beğenmediysen ne ala yazdigimi bi daha okursan belki anlayabilirsen adam kuramadım der 1 verir açamaz 1 verir benim lafım bu gibi insanlara
Cevapla
uğur
her emeğe saygım var ama biraz kurcaladiktan sonra sildim hiç beğenmedim, şimdi gidip begenmedigim birşeye de 5 yıldız veremem öyle bir dünya yok, şimdi siz bir restauranta gittiniz ve yemeklerini hiç beğenmediniz, sırf emek var die zorla yermisiniz ya da bir daha o restauranta gider misiniz acaba :)
Cevapla
emre
yav ne emege saygisi salak salak yorum yazmayin
Cevapla
destek yok 1 1 1 1
:-((((((
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.