Akıllı telefonlar, hızla gelişmeye devam ediyorlar. Her yeni model, birkaç nesil önceki telefonun adeta hurda gibi görünmesine neden oluyor - ancak akıllı telefonlarımız halen kusursuzluğa ulaşmış değiller.

Bu sorunun çözümü, telefon üreticileri tarafından aranıyor.CHIP Online kusursuz telefonu sizin için hayal etti. Apple, Google, Samsung gibi firmalar bunu okur mu bilemiyoruz ancak hayal kurmanın sakıncası yok. İşte CHIP'e göre kusursuz telefonun özellikleri...

Kırılmaz donanım

Kusursuz bir akıllı telefonun bileşenlerinin bizce çok daha dayanıklı olması gerekiyor. Korumalı, güçlü bir gövde ve üzerinde neyle yazarsak yazalım çizilmeyen bir ekran, hayalimizdeki kusursuz cihazın özellikleri arasında.

Bir başka seçenek, nereden düşerse düşsün kırılmayan, esnek maddelerden oluşan bir telefon olabilir. Apple'ın bu tür bir teknolojinin patentini aldığını hesaba katarsak, bükülebilir bir iPhone, bizden çok uzakta olmayabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.