Mobil

Land Rover cep telefonunu duyurdu!

Land Rover sağlamlığı ve modülerliğiyle ön plana çıkan telefonunu duyurdu!


Land Rover markasını, her zaman ürettiği 4x4 arabalarla duyuyoruz. Güç, sağlamlık ve konforu birleştiren Land Rover, şimdi de cep telefonu çıkarmaya hazırlanıyor. Telefon Land Rover tarafından değil, Bullitt tarafından üretiliyor. 

Söz konusu ortaklık, bundan 2 yıl önce 2016 yılında ilan edilmişti. Bullitt, iki yıldır ne yapıyor diye düşünmeye başlarken, telefon sonunda duyuruldu. Telefonun belki de en önemli özelliği; isteğe bağlı satın alabileceğiniz bazı modüllerle telefona yeni özellikler eklenebiliyor olması.

Land Rover telefonu, Adventure Pack olarak adlandırılan, kendi bataryasıyla gelen çok daha güçlü bir GPS modülü ile piyasaya sürülecek. Bu modülü telefonunuza taktığınızda, ViewRanger’ın harita uygulamasıyla yolculuklara çıkmanızı sağlanacak. GPS modülü, yerel coğrafi özellikleri daha doğru tanımlayabilmesi için Skyline artırılmış gerçekliği de kullanıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.