Mobil

Lenovo Legion tasarımıyla yok artık dedirtiyor

Lenovo oyun odaklı telefon pazarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Lenovo Legion alışılmışın dışında kalan tasarımıyla yok artık dedirtiyor.

Lenovo Legion tasarımıyla yok artık dedirtiyor

Son dönemde oyun odaklı akıllı telefonların hayli arttığını söyleyebiliriz. Sektörü az çok yakından takip edenlerin de bildiği üzere bu tarz telefonlar, yüksek teknik özelliklerin haricinde bazı ekstralarla geliyor.

Genel olarak bu ekstralar arasında özel bir soğutma sistemi, yenilenme hızı yüksek ekran ve devasa bataryaları sayabiliriz.

Lenovo Legion tasarımıyla yok artık dedirtiyor

Oyun odaklı akıllı telefonları üst segment modellerden ayıran bir diğer önemli özellik ise tasarımları. Genel olarak bu tarz modeller aykırı bir tasarıma sahip oluyorlar. Fakat önümüzdeki günlerde Lenovo’nun satışa sunacağı Legion modeli tasarımıyla hali hazırda satışta olan oyun odaklı telefonları da unutturacak gibi görünüyor.

Dilerseniz Lenovo Legion için sızdırılan görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Görüldüğü üzere Lenovo Legion aykırı bir tasarıma sahip. Yani telefona dışarıdan baktığınızda da normal bir model olmadığını anlıyorsunuz. Açıkça bu tasarım çizgisinin aykırı oyuncu ruhunu yansıttığını söylemek yanlış olmayacaktır.

İki farklı renk seçeneğiyle gelecek olan Legion, ilk etapta Çin’de satışa sunulacak. Gücünü SD855 yonga setinden alacak olan model, ilk çıktığında piyasadaki oyun telefonlarına oranla daha uygun bir etiketle gelecek.

Henüz Lenovo’nun bu modeli global pazarda satışa sunup sunmayacağı netlik kazanmış değil. Lakin şunu da dip not olarak belirtmemiz gerekiyor. Genel olarak oyun odaklı modeller ülkemizde pek satışa sunulmuyor.

Yorumlar
yakup
asus rog telefon üzerine tanımam şuan kullanıyorum
Cevapla
kjdsaf
yuh lan ben j2 kullanıyom zenginlie bak
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.