Lenovo Lemon K3 Note sızdı - Page 1

Öncelikle Lemon K3 Note'un teknik özelliklerine baktığımızda 5,5 inç Full HD (1920×1080)çözünürlükte ekran yer alan cihazda 8 çekirdekli MediaTek MT6752 işlemci, 2 GB RAM, 16 GB dahili bellek(32GB'a kadar MicroSIM kart desteği) bulunuyor. Arka kısmında çift led flaşlı 13 megapiksel bir kameranın yer aldığı telefon ayrıca 5 megapiksel ön kameraya sahip. Çift SIM kart desteği ile donatılmış cihazda 3000 mAh gücünde bir bataryaya yer verilmiş.

Lenovo Lemon K3 Note sızdı - Page 2

Tasarım konusunda estetik bir yapıda bulunan cihaz adından da anlaşılacağı gibi limon sarısı renkle kaplanmış arka kapakta "Lenovo" logosu hakim durumda. Geri kalan özelliklerde ise hoparlörün konumlandırılma şekli oldukça ilginç. Bizi en çok şaşırtan Lenovo Limon K3 Note'da Lenovo logosunun olduğu bölgenin özellikle lumia cihazların bazılarında kamera kısmında yer alan çıkıntının Lemon K3 Note'da da dairesel halka biçiminde bir çıkıntının olması. Hatta bu çıkıntının cihazın yatay şekilde olduğunda arka kısımdaki höparlörden gelen sesin boğulmasını önleyeceği ve hoparlörlerin ses yüksekliğine yardımcı olabileceği konuşuluyor.

Lenovo Lemon K3 Note sızdı - Page 3

Ancak, ben bu çıkıntının bir joystick vazifesi görebileceğini düşünüyorum. Örnek vermek gerekirse ekran kaydırma, menü ve uygulama seçme gibi işlevsellikler yer alabilir. Tabii bu benim öngörüm çıkıntının hoparlöre yardımcı olmaktan başka hiçbir işlevselliği de olmayabilir.

Lenovo Lemon K3 Note sızdı - Page 4

Son olarak Lenovo'nun yakın zamanda Lemon K3 Note cihazını açıklaması bekleniyor. Yani, yakında cihazın hem teknik özelliklerini hemde resmi fiyatlandırma ve uluslararası pazara sunulup sunulmayacağına dair daha fazla bilgiye sahip olacağız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.