Mobil

Lenovo Note serisine yeni model geliyor!

Lenova, Note serisine eklemeyi planladığı yeni modelin tanıtımını gerçekleştireceğine dair davetiye dağıtımı gerçekleştirdi.


Lenovo, Note serisine yeni bir cihaz daha eklemeyi planlıyor. Çinli teknoloji şirketi, kısa bir süre sonra bu cihazın tanıtımını gerçekleştireceğine dair davetiye dağıtımı gerçekleştirdi.

Lenovo Note serisine yeni model geliyor!

Geçtiğimiz Mayıs ayında K9 Note serisini çıkaran Çinli teknoloji şirketi Lenova, piyasada önemli bir yere sahip olmuştu. Şirket şimdi ise ''#KillerNote” etiketi ile davetiye dağıtarak, 5 Eylül 2019’da gerçekleşecek olan etkinlikte yeni Note serisinin tanıtımını gerçekleştireceğini duyurdu.

Basın davetiyeleri gönderilmiş olan cihazın adının kesin bilgi olmamakla birlikte Lenovo K10 Note olması bekleniyor. Davetiyede “Get ready to witness the magnificent. Block your dates for #KillerNote on 5th September 2019” yazısı yer almaktadır. Yani “Muhteşemliğe tanık olmaya hazır olun ve  5 Eylül 2019'da #KillerNote için tarihlerinizi ayarlayın

Cihaza dair henüz herhangi bir net bilgi bilinmiyor, ancak telefonun önümüzdeki ay etkinlikte tanıtılacağını göz önünde bulundurursak yakın zamanda cihaz ile ilgili bilgiler gelmeye başlayacaktır. Modele ait bilgiler resmiyet kazandıkça siz değerli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.