Mobil

Lenovo'nun gizemli telefonu sızdırıldı

ZUK Mobile CEO'su gizemli bir Lenovo akıllı telefonun resmini paylaştı.


Nisan 2017'de Lenovo, Moto telefonlarına konsantre olmak için ZUK markalı telefonların üretimini durduracağını açıkladı. Lenovo ZUK Edge, Aralık 2016'da piyasaya sürülen en son ZUK telefonuydu. Bugün, ZUK Mobile CEO'su gizemli bir Lenovo akıllı telefonun resmini paylaştı. Dolayısıyla, bunun ZUK'u canlandırmak için gelebilecek bir ZUK telefonu olabileceği öngörülüyor.

Aşağıdaki resimden görüleceği üzere, telefonun kavisli tasarımı ile metalik bir arka kısmı var gibi görünüyor. Şirketin logosu arka panelin alt kısmında görülebilir.

Aralık 2016'da ZUK markası kapatılmış olsa da, söylentiler geçen sene şirketin ZUK Z3 akıllı telefonunu tanıtacağı yönünde olmuştu. Ancak böyle bir telefon tanıtılmadı. Lenovo Group Başkan Yardımcısı Chang Cheng, bu ayın başlarında ülkedeki akıllı telefonu yeniden yapılandırmak için Çin'deki Mobil Business Group'un başına geçti. Şu anda Çin'deki Lenovo Group için Ürün Planlama Yöneticisi olarak görev yaptığı için popüler ZUK markasını canlandıracağı düşünülüyor. Lenovo artık ZUK cihazları yapmıyor ancak, ZUI Android arayüzü, Çin'deki Moto markalı telefonlarda bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.