Mobil

LG, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak telefon ve tablet modellerini açıkladı!

Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak LG telefon ve tablet modelleri belli oldu.

LG, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak telefon ve tablet modellerini açıkladı!

Google'ın Android 6.0 Marshmallow güncellemesini önümüzdeki aylar içinde ilk olarak Nexus cihazlara sunması bekleniyor. Bu noktada Samsung ve Sony'nin Android Marshmallow güncellemesini alacak muhtemel cihaz listesinin ardından bir bilgi de Güney Koreli LG’den geldi.

Şirket, Android 6.0 güncellemesinin yayınlanacağı cihazları açıkladı. Buna göre Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak cihazlar LG G3, LG G4, LG G Flex, LG G Flex 2 ve PAd 10.1 olarak sıralanıyor. Özellikle G2 kullanıcılarının gözlerini diktiği Android 6.0 Marshmallow, üzülerek söyleyelim ki LG G2'ye gelmeyecek.

1440853043_img20150829155333.jpg

LG’nin en çok satan modellerinden olan G2’ye güncellemenin gelmeyecek olması, cihaza sahip tüm kullanıcıları üzeceğini ve kızdıracağına eminiz. Tüm akıllı telefon üreticisi firmaların yaptığı "kasıtlı eskitme" politikasını LG'nin de yapabileceğini söylememiz gerekiyor. Ama işin sevindirici tarafı, üretici firmalar orijinal son Android sürümlerini bazı modellerine sunmasada bu modeller için Android Marshmallow ROM’larının çıkacak olması.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.