Mobil

LG de akıllı saat geliştiriyor!

Samsung ve Apple'ın ardından LG'nin akıllı bir saat üzerinde çalıştığı iddia ediliyor.

LG de akıllı saat geliştiriyor!

Teknolojik gelişmelerde en çok ilgiyi şu sıralar telefon ve tabletler çekiyor. Ancak yakın gelecekte akıllı saat ve gözlüklerinde bir o kadar popüler olacağını ön görebiliriz. Akıllı saat platformuna baktığımızda Samsung ve Apple’ın yeni çözümler üzerinde çalıştığı görülüyor. Görünüşe bakılırsa bu işte daha önce tecrübeli olan bir diğer üretici LG de yer alacak. Güney Koreli üretici daha önce ülkemizde de satışa sunulan GD910 isimli telefon özelliği olan saati duyurmuştu.
1363976747_lg-gd910-watchphone2.jpg

Korea Times’ın ortaya attığı iddiaya bakılırsa LG’nin de Android işletim sistemi ile çalışan akıllı bir saat üzerinde çalışmalar yürüttüğü belirtiliyor. Bir diğer gelişme ise LG’nin Google Glass’a benzer özellikler sunacak bir gözlük üzerinde çalıştığı iddiasıdır. Mobil dünyasının etkili isimlerinden LG’nin tablet sektörüne yönelmekten ziyade, giyilebilir elektronik cihazlara odaklandığını söyleyebiliriz.

Yorumlar
Misafir
Sony'nin ki daha guzel...
Cevapla
Misafir
cok güzel olur merakla bekliyorum lg den
Cevapla
bilent gul
lg tv ve cepte samsung ve appleye rakip en buyuk sirket. ssmsung s4 teki bircok ozelligi optimus g prodan kopya etmisti. lg nin tek eksigi reklam ve pazarlama stratejisi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.