Mobil

LG G Flex 2 arka kapak çizilme testi [Video]

LG G Flex 2'nin arka kapağını çizdik!!!

LG G Flex 2 arka kapak çizilme testi [Video]

LG G Flex ile başlayan arka kapağın kendi kendine iyileşme teknolojisi G Flex 2'de arttırılarak kullanıcılara sunuldu. Teknolojioku.com olarak kimsenin yapmadığı testleri sizlere sunmak adına biz de LG G Flex 2'nin arka kapağını çizerek test ettiğimiz süre boyunca kendini tamir etme sürecini deneyimledik. Aşağıdaki videolarda bu testi izleyebilecek ve detaylı fotoğrafları karşılaştırarak en doğru kararı sizin vereceğinizi düşünüyoruz. 

Bu testi yaparken en büyük hatamız arka kapağı biraz! fazla çizmekti. Bu da kendini tamir sürecinin uzamasına sebep oldu. LG G Flex 2 sınırlı bir süre için biz de olduğundan dolayı bu süreci ilerleyen zamanlarda tekrar gözlemleyeceğiz. LG G Flex 2'yi 2 ay sonra LG'den tekrar talep edip düzelme sürecinin takipçisi olacağız...

Bizim yorumuz ise 3 haftalık süre içinde arka kapakta küçükte olsa (derin çizikten dolayı) bir düzelme gözlemlendiğidir. Bu süre sonunda arka kapağa dokunduğumuzda çizikler artık paramağımıza gelmiyordu. Zaten videoları ve fotoğrafları inceledikten sonra en doğru kararı siz değerli okuyucularımız verecektir.

LG G Flex 2 Arka Kapak Çizme Testi Giriş Videosu

LG G Flex 2'nin arka kapağını çizelim...

3 Hafta Sonunda LG G Flex 2'nin Arka Kapağı Ne Kadar Düzeldi?

Sonraki sayfalarda detaylı resimlere ulaşacaksınız. Üstlerine tıklayarak fotoğrafların orijinal hallerini inceleyebilirsiniz.

İlk Çizdiğimiz Görüntü

1443706355_20150903200734-740.jpg

3 Hafta Sonraki Görseller

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.