Mobil

LG G Flex 2 Kutu Açılışı [Video]

Türkiye'de bir ilki daha yapmaktan gurur duyuyoruz...

LG G Flex 2 Kutu Açılışı [Video]

LG'nin bu yıl başında yapılan CES 2015 fuarında tanıttığı yeni nesil G Flex 2, tasarımı ve ekran özellikleri ile öne çıkan bir telefon oldu. İlk nesil G Flex'ten çok daha üstün özelliklerle pazara giriş yapan G Flex 2'nin bu noktada LG G4'ün gölgesinde kaldığını söylemek zorundayız. 

Snapdragon 810 ile tanıtılan ilk telefon olan G Flex 2'nin bu bağlamda efsaneleştiğini hemen belirtelim. Şahsımında oldukça merak ettiği G Flex 2 şu anda ofisimize geldi ve görenleri kendisine resmen hayran bıraktı. Telefonu gösterdiğim çalışma arkadaşlarımın G Flex 2'ye resmen "uzay mekiği görmüş" gibi baktığının da altını çizmek istiyorum...

1440591381_lg-g-flex-2.png

Performans ve akıcılık anlamında en iyi LG telefonu olan G Flex 2'nin detaylı incelemesini önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız. Özellikle G4 ile kamera tarfında kıyasıya bir mücadeleye girecek olan G Flex 2'nin kamera performansını bizde sizler gibi oldukça fazla merak ediyoruz.

1440591574_maxresdefault.jpg

"Neden incelemesini yapmıyorsunuz?" diye sürekli sorduğunuz G Flex 2'nin öncelikle kutusunu açalım ve bizi karşılayan bir sürpriz var mı hep beraber bakalım. İlerleyen günlerde de G Flex 2'nin yapılmış en kapsamlı inceleme videosunu sizlere sunacağız... 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.