Mobil

LG G Flex birçok ülkede satışa sunulacak

Esnek ekranlı telefon için geri sayıma geçildi.


Mobil dünyası son dönemde birçok gelişmeye sahne oldu ve bunlardan akıllda kalanlardan bir tanesi de LG ve Samsun'un resmen duyurdukları esnek ekranlı telefonlar oldu. İlk olarak Samsung, Galaxy Round adlı esnek ekranlı ilk telefonun tanıtımını gerçekleştirdi. LG de araya çok fazla zaman koymadan LG G2 tasarımını miras alan G Flex isimli esnek ve kavisli ilk telefonun duyurusunu gerçekleştirdi.

1383723023_1382936858gsmarena001.jpg

Galaxy Round sadece Güney Kore ile sınırlı kalacak, oysa LG G Flex ise Güney Kore medyasında yer alan haberlere göre (LG yetkililerinin yaptığı resmi açıklamalar) yılsonuna kadar Amerika, Avrupa ve Çin'in bazı bölgelerinde raflarda olacak. 12 Kasım'da Güney Kore'de satışa sunulması planlanan telefonun ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise bilinmiyor. Ancak cihazın Avrupa pazarına kadar gelecek olması, sıra dışı cihazı satın almak isteyenleri umutlandırmıştır.

Telefona dair daha fazla detaya haberimizden göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.