Mobil

LG G2 Android 4.4 KitKat güncellemesi bu ay başlıyor!

LG, G2 modeli için Android 4.4 KitKat güncellemesinin Suudi arabistan'dan itibaren başlayacağını resmi twitter hesabından duyurdu.

LG G2 Android 4.4 KitKat güncellemesi bu ay başlıyor!

Son dönemlerde üretmiş olduğu amiral gemisi akıllı telefonlarla adından söz ettiren LG'den haberler var. Firmanın amiral gemi olarak lanse ettiği LG G2 modeli oldukça rağbet görmüş ve 3 milyon satış rakamına ulaşmıştı.

Güncelleme noktasında biraz pasif kalan şirket, G2'ye ne zaman Android 4.4 KitKat güncellemesi gelecek sorularına maruz kalmıştı. Bügün gelen bir haber G2 kullanıcılarını sevindirecek nitelikte. LG Mobile'ın Suudi Arabistan resmi Twitter hesabı Android 4.4 KitKat güncelleme ile ilgili bir tweet paylaştı. Görüntüde de gördüğünüz gibi LG G2, 4.4 KitKat güncellemesini Suudi arabistan da bu ayın sonuna kadar almaya başlayacak.

1389792769_img20140115145001.jpg

Suudi Arabistan'a gelmesi beklenen Adroid 4.4 KitKat güncellemesinin diğer bölgelerede yavaş yavaş sunulacağını tahmin ediyoruz. Android KitKat  LG G2'ye performans artışı, ayarlar menüsünde değişiklikler, durum çubuğu simgeleri gibi yenilikler getirecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.