Mobil

LG G2, Galaxy S4 ve iPhone 5'in kamerasıyla yarışıyor

Hangisinin kamerası daha iyi? LG G2, Galaxy S4 ve iPhone 5?

LG G2, Galaxy S4 ve iPhone 5'in kamerasıyla yarışıyor

Samsung’un Galaxy S4 akıllı telefonu çıktığında dünyanın en güçlü akıllı telefonuydu diyebiliriz. Ancak çok geçmeden aynı güçte akıllı telefonlar tanıtıldı ve cihaz tek başına liderliğini kaybetti. Bu güçlü akıllı telefonlardan biri de özellikleriyle Galaxy S4’e büyük ölçüde benzeyen LG G2 oldu.

Benzeyen özelliklerden bir de akıllı telefonların 13 megapiksele sahip kameraları. Her ne kadar özellik aynı olsa da yazılıma dayalı olarak fotoğraf kalitesi değişebilir. Peki kamera kalitesinde hangisi daha iyi?

Sizlere bu haberimizde Galaxy S4, iPhone 5 ve LG G2’nin kamera karşılaştırmasını sunacağız. Aşağıda LG G2’nin kamerasının video çekiminin test edildiği videoyu, sonraki sayfalarımızda ise LG G2, iPhone  5 ve Galaxy S4 ile çekilmiş fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Peki hangisi daha iyi? Bu sorunun cevabını sizlerden bekliyoruz. Yorum kısmından bizlere hangi akıllı telefonun kamera çekimin daha iyi olduğunu bildirebilirsiniz.

LG G2 video çekimi:

İPHONE 5

LG G2

GALAXY S4

İPHONE 5

LG G2

GALAXY S4

LG G2


LG G2


LG G2

Yorumlar
Misafir
lg -s4-iphone5
Cevapla
Misafir
lg nın çekimleri daha iii ama yakınlaştırmak lazım pıksel kalıtesi açısından
Cevapla
Misafir
Sizinki Kaç Megapixel? (Lütfen okuyun, aydınlanın) http://www.ornitofoto.org/hakkimizda.aspx?id=18
Cevapla
Misafir
Kesinlikle LG. S4'te white-balance sorunu var renkler pembeye çalmış. iPhone'da bariz netlik sorunu var, az ışıkta en başarısız iPhone..
Cevapla
Misafir
G2 pastırma gibi yapmıs hepsini
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.