Mobil

LG G2 kullanıcıları güncelleme için bir süre daha bekleyecek!

Android 4.4 güncellemesine ilişkin yeni açıklamalar yapıldı.

LG G2 kullanıcıları güncelleme için bir süre daha bekleyecek!

LG G2 için Android 4.4 güncellemesi aralık ayı içerisinde Güney Kore'de başlamıştı. Söz konusu güncellemenin ocak ayı içerisinde LG G2'nin uluslararası versiyonu için de yayınlanacağı iddia edilirken, konuya ilişkin LG Suudi Arabistan tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklama da bu iddiayı doğruladı. Ancak çok geçmeden LG Suudi Arabistan tweet'in yanlışlıkla atıldığını ve LG G2 için Android 4.4 güncellemesinin mart ayı içerisinde başlayacağını bildirdi.

1389851506_1.png

Benzer bir açıklama LG İtalya cephesinden de yapıldı. Facebook üzerinde LG G2 için Android 4.4 güncellemesinin ne zaman yayınlanacağını merak eden bir kullanıcıya güncellemenin mart ayı içerisinde başlayacağı bilgisi verildi. Her iki açıklama da güncelleme takviminin artık mart ayında başlayacağını resmi olarak onaylandığını gösteriyor. Anlayacağımız uluslararası LG G2 kullanıcıları Android 4.4 güncellemesi için bir süre daha bekleyecek. 

1389851515_2.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.