Mobil

LG G2'nin Avrupa fiyatı netleşiyor

Son günlerin popüler modeli Almanya'dan sonra İngiltere'de de ön siparişe açıldı.

LG G2'nin Avrupa fiyatı netleşiyor

LG’nin geçtiğimiz günlerde lansmanını gerçekleştirdiği yeni nesil amiral gemisi modeli G2’nin Avrupa fiyatı netleşiyor. Telefon geçtiğimiz günlerde Almanya’da online bir alışveriş sitesi tarafından ön siparişe açılmış ve 16GB’lık model için 600€, 32GB’lık versiyon içinse 630€’luk (1.600 lira) bir fiyat benimsenmişti. Eylül ayında ülkemizde dahil olmak üzere Avrupa genelinde satışa sunulması beklenen telefonun şimdi de İngiltere fiyatı netleşti. Söz konusu fiyatları değerlendirerek ülkemiz için bir öngörüde bulunabiliriz.

İngiltere’de LG G2’nin 32GB’lık versiyonu siyah ve beyaz renkler şeklinde ön siparişe sunulurken, telefon için belirlenen fiyat ise 468 sterlin (1.390 lira) olarak belirlenmiş. Telefon eylül ayında kullanıcılara ulaşacak.

1376427121_gsmarena001-2.jpg

Ülkemiz için bir fiyat tahmini yapacak olursak; Optimus G Pro, Xperia Z, Galaxy S4 ve HTC One’a nazaran daha agresif bir fiyattan ülkemize giriş yaptı. Optimus G Pro için ilk aşamda 1.600 liralık bir fiyat belirlenmiş olsa da, telefonu şu sıralar 1.500 lira seviyesinde çok rahat alınabildiğini belirtelim. Açıkçası LG G2 modelinin de yine Galaxy S4 ve HTC One modellerine nazaran daha uygun (1.800 lira seviyesinde)bir fiyat sergilemesini bekliyoruz. 

Yorumlar
Misafir
Buradan bir gakko geçmiş. her tarafı talan etmiş.
Cevapla
Misafir
benim laa been. bak buda imzam: @
Cevapla
Misafir
gerçek gakko benim ha
Cevapla
Misafir
gakko benim sen degil
Cevapla
Misafir
★G@kko★ geri döndü yeniden sizlerle...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.